+90 212 549 30 56 info@gergikontrol.com
ÜRÜNLER
Unity otomasyon UFK-03 fren kontrol kartı,mikroişlemci ile tasarlanmış bir üründür.Vermiş olduğu 10 bit çözünürlüğündeki çıkışı sayesinde fren istenilen değerlerde tutulabilir.Ayrıca Manuel kullanım için üzerinde potansiyometre girişi bulunmaktadır ve böylelikle fren potansiyometre ile kontrol edilebilir.PLC için üzerinde 010V DC analog girişine sahiptir.PLC üzerinden gelen 0-10V ile fren kontrolü yapılabilir.Çalışma şekline göre üzerindeki dip switchlerden PLC veya POT konumuna alınıp rahatlıkla kullanılabilir.Raya geçme modeli sayesinde montajı oldukça kolaydır.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU
F-962 manuel fren kontrol cihazı hassasiyet oranın düşük olduğu otomatik sistemin gerekmediği yerlede kullanılmak için tasarlanmış bir manyetik fren kontrol cihazıdır.Cihaz üzerinde istenilen set değeri belirlenip starta basıldığında set değerine bağlı olarak fren çıkışı verir.Boşaltıcı uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.Cihazda bir başka cihaz veya makinanın sistem startı ile kullanılabilmesi için harici start girişi mevcuttur.Ayrıca set ayarını isteğe bağlı olarak potansiyometre üzerinden yapmak için harici set değeri girişi bulunmaktadır.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU

UTC01 TANSİYON KONTROL (GERGİ KONTROL ) CİHAZI

 

 
 
                  UNİTY TANSİYON KONTROL ( GERGİ KONTROL CİHAZI )  (UTC01)  MİKROİŞLEMCİ İLE HASSAS SARICI , ÇEKİCİ , ÇÖZÜCÜ VE BOŞALTICI İŞLEMİ YAPILMASI İÇİN TASARLANMIŞTIR.  BOBİNİN ÇÖZÜLMESİ VE SARILMASI ESNASINDA MALZEMENİN HER ÇAPTA AYNI GERGİNLİKTE TUTULMASINI SAĞLAR. MALZEMEDE İSTENİLEN GERGİNLİK CİHAZA SET EDİLDİĞİNDE LOADCELL VEYA BAŞKA BİR SENSÖRDEN GELEN BİLGİYE GÖRE SARICI , ÇEKİCİ , ÇÖZÜCÜ VEYA BOŞALTICI KUMANDA EDİLİR. PID İŞLEMİ SAYESİNDE HASSAS GERGİ KONTROLÜ YAPILABİLMEKTEDİR. BÖYLECE MALZEMEDE UZAMA , GEVŞEME VE BASKI MAKİNALARINDA BASKI KAYMASI GİBİ PROBLEMLERİ ÖNLER. MİNİMUM FİRE İLE KALİTELİ ÜRÜN ELDE EDİLMİŞ OLUR. KULLANIM KOLAYLIĞI ÖN PLANDADIR. MAKİNA OPERATÖRÜNE KOLAYLIK VE ZAMAN KAZANDIRIR. SARICI MOTOR , ÇEKİCİ MOTOR , ÇÖZÜCÜ SÜRTÜNMELİ VEYA TOZLU FREN , ORANSAL VALF VE SERVO MOTOR KONTROLÜ YAPABİLMEKTEDİR.  LOADCELLİ VEYA DANCER ( BALERİN ) POTANSİYOMETRESİ İLE ÇALIŞABİLİR. MAKİNAYA ADAPTASYONU ÇOK KOLAYDIR.
 • DİLİMLEME MAKİNALARI                                                              
 • FLEKSO BASKI MAKİNALARI
 • TİFDRUK ( ROTOGRAVÜR ) MAKİNALARI
 • LAMİNASYON MAKİNALARI 
 • PROFİL KAPLAMA MAKİNALARI
 • KAĞIT MAKİNALARI
 • TEKSTİL MAKİNALARI 

TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU

 UGK01 GERGİ KONTROL

 
                    UNİTY KENAR KONTROL CİHAZI (UEC01) MİKROİŞLEMCİ İLE  HASSAS KENAR - RENK TAKİBİ VE KONTROLÜ YAPMAK AMACI İLE TASARLANMIŞTIR. KENAR KONTROL CİHAZI RULO HALİNDEKİ  BOBİBİN ÇÖZÜLMESİ VE SARILMASI ESNASINDA BOZUK OLAN BOBİNİN KENARINI DÜZELTİR.    KENAR KONTROL İŞLEMİ ÜRÜNÜN SARILMASI VEYA ÇÖZÜLMESİ ESNASINDA , BOBİNİN SENSÖRDEN GELEN BİLGİYE GÖRE SAĞA - SOLA GEZDİRİLMESİ İLE YAPILIR. BU İŞLEMİN MEKANİKSEL OLARAK MÜMKÜN OLMADIĞI DURUMLARDA İSE ŞERİT YÖNLENDİRME SİSTEMİ İLE ÜRÜNÜN GİDİŞ YÖNÜ DEĞİŞTİRİLEREK KENAR KONTROLÜ SAĞLANMIŞ OLUR.    KENAR KONTROL SİSTEMİNİN MAKİNAYA UYARLANMASI OLDUKÇA BASİTTİR. MAKİNA OPERATÖRÜNE BÜYÜK KOLAYLIK VE ZAMAN KAZANDIRIR. SİSTEM GENEL OLARAK ; KENAR KONTROL CİHAZI , KENAR  KENAR KONTROL SENSÖRÜ , KENAR KONTROL MOTORU , SÜRÜCÜSÜ VE LİMİT SİVİÇLERİNDEN  OLUŞMAKTADIR. MOTOR OLARAK AC MOTOR , SERVO MOTOR , STEP MOTOR KULLANILABİLİR. HİDROLİK VEYA PNOMATİK SİSTEMLERE DE ADAPTE EDİLEBİLİR.   SENSÖR OLARAK İSE RENK SENSÖRÜ ( KONTRAST SENSÖRÜ ), ULTRASONİK ÇATAL SENSÖR , VEYA OPTİK ÇATAL SENSÖR KULLANILABİLİR.   0.01 MM HASSASİYETLE KENAR KONTROLÜ SAĞLANABİLİR.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU

UMF96 MANUEL FREN KONTROL CİHAZI

 

 
 
                    UNİTY MANUEL FREN CİHAZI (UMF96) MANUEL FREN UYGULAMARINDA KULLANMAK İÇİN İDEALDİR.
 • 0-24V DC AYARLI ÇIKIŞ ÜRETMEKTE.
 • MAX. 4A AKIM TAŞIMA KAPASİTESİ.
 • CİHAZ ÜZERİNDEN ON/OFF YAPILABİLMEKTEDİR.
 • CİHAZA HARİCİ OLARAK DIŞARIDAN START/STOP YAPTIRILABİLİR.

TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU

Gergi Kontrol

www.gergikontrol.com Otomasyon ve makina sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan Unity Otomasyon eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla pratik, sorunsuz ve kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Eskoop Sanayi Sitesi B-1 Blok
No: 59 - 61 - 63
İkitelli - Başakşehir / İstanbul
0212 549 30 56 / 0532 401 99 54
info@gergikontrol.com
Google PlusLinkedin